Riddle Rosehearts

📌 KARAKTER TANITIMI→

🌹♥️ Riddle Rosehearts


 

“Söyle anne… Bu acıyı dindirmek için… Hangi kuralları izlemeliyim..?”

 


Riddle Rosehearts

→Cinsiyet: Erkek
→Yaşı: 17
→Doğum Günü: 24 Ağustos
→Burç: Başak
→Boy: 1,60 cm
→Ülke: Gül Krallığı
→Seslendirmen: Natsuki Hanae
→Yurt: Heartslabyul
→Statü: Öğrenci, Yurt Lideri, İcra Kurulu Başkanı
→Lakapları: Rou du Rose (Rook), Japon Balığı (Floyd)

 


 

📌Görünümü:


Riddle Rosehearts

Riddle Rosehearts’ın içe doğru kıvrılan, kırmızı renkli, orta uzunlukta, alnını kaplayan V şeklinde kahkülü, yan kahkülleri ve başınıın üstünde bir kalp şekli oluşturan iki saç teli vardır. Sert bir görünümü ve kurşun mavisi renginde gözleri vardır.

Başının sağ tarafına yaslanmış küçük bir taç takıyor. Kıyafeti, genel anlamda kırmızı ve beyaz ceket elbiseden oluşup alt kısmında altın renkli çizgili bir kumaş yer almaktadır. Sanki Alice in Wonderland’teki Kupa Kraliçesi’nin botlarıymışcasına güzel, aynı zamanfa modern ve şık duran bu botlar, siyah-kırmızı kalpler, altın sarısı kaplama ve ayakucundaki kıvrımlı kaplamalra sahip gibi görünüyor.

 

 

📌Kişilik:


Riddle Rosehearts, Kupa Kraliçesi’nin kurallarını uygulamak için güçlü bir bağlılığa sahiptir ve Heartslabluy yurdunun tüm sakinlerinden mevcut tüm kurallara uymalarını talep eder. ” Kuralları çiğneyenlerin başlarını kesmek” konusunda hiçbir sorunu yoktur (başlarını kesmek onun eşsiz büyüsü anlamında). Birisi, koyduğu kurallara aykırı olduğunu kabul ederse, oldukça sinirlenir ve çok kızar. Birinci bölüm olayları sonrasında kuralları daha yumuşak hale getirir, ancak yine de oldukça katıdır.

Riddle Rosehearts

 

 

📌Eşsiz Büyü


Riddle’ın eşsiz büyüsünün adı, ”Of With Your Head!/Başlarını Kes! ” birisinin boynuna kalp şeklinde bir kilit koyar ve çıkarana kadar yaptığı kişinin büyüsünü mühürler.

 

📌Kendi Görüşüm:


Riddle küçüklüğünden beri annesi tarafından katı kurallarla büyütülmüş bir çocuk. O yüzden kuralları çiğnemek onun için annesini çiğnemek anlamına geliyor ve aslında bundan korkuyor, her ne kadar dışarıya belli etmese de. Overblot yaptığında çok katı olmanın yanlış olduğunu anlayıp kendini değiştirmeye çalışmıştır. Bu yönden tuttum kendisini. Onun dışında çok tatlı bir çocuk ve görünüşü aslında Ciel’e benziyor, bu da benim için ona karşı bir sempati yaratıyor. Bunların dışında arkadaşı çok az olduğu için her birine oldukça değer veriyor. Kurallara çok fazla bağlılığını (eskiden) sevmesem de, çok iyi bir karakter Kupa Kralı.

 

Riddle Rosehearts

 


🔥Karaktere oyun üzerinden kişisel puanım: 7/10


Sizlere bu hafta tanıttığım karakter Riddle Rosehearts oldu. Umarım eğlenmişsinizdir 🙂
Yorum Yapmayı Unutmayın! ~


 

Riddle Rosehearts

 

Twisted Wonderland Yurt Tanıtımları için: İnstagram, @twisted_wonderland.tr


Önceki Tanıtımlar için Buraya Tıklaynız.


Post Author: Kamikato

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir