‘The Honor Student at Magic High School’ ‘Mahouka’ Spin-Off Mangası 2021 yılında TV Animesi oluyor

Okul, The Irregular at Magic High School muhafiyetinde toplantılarına devam ediyor.

The Irregular at Magic High School

The Irregular at Magic High School’un ikinci sezonunun son bölümü Japonya’da yayınlanırken serinin bir sonraki bölümü için bir tanıtım videosu yayınlandı ve spin-off manga serisi The Honor Student at Magic High School’un 2021’de bir TV animesine uyarlanacağı açıklandı. Manga sanatçısı Yu Mori’nin hatıra illüstrasyonunun yanında bir anime görseli ve fragmanı yayınlandı.

Yu Mori’nin kutlama görseli ve yorumu:

Magic High School'da Onur Öğrencisi

Yu Mori’nin kutlama görseli ve yorumu:

Magic High School'da Onur Öğrencisi

The Honor Student at Magic High School orijinal hikâyeyi takip ediyor ancak bunu Tatsuya’nın kız kardeşi Miyuki’nin gözünden gerçekleştiriyor. Manga, The Irregular at Magic High School serisinin orijinal yazarı Tsutomu Sato ile beraber Yu Mori tarafından çizildi. Seriyi İngilizce yayınlanan Yen Press hikâyeyi söyle özetliyor:

Sihir – gerçek sihir, efsanelerin kaynağı olan sihir – dünyaya döndüğünden bu yana bir yüzyıl geçti. İlkbahar, yeni başlangıçların mevsimi ve yeni bir öğrenci sınıfı, First National Magic University Affiliated High School’da, takma adı: First High’da eğitimlerine başlamak üzere.

Son derece popüler light novel serisi The Irregular at Magic High School’un spin-off’u olan The Honor Student at Magic High School, Tatsuya’nın kız kardeşi Miyuki Shiba’nın gözünden orijinal serideki olayları takip ediyor. Bir onur öğrencisinin hayatı pek çok beklenti ile birlikte gelir… ve beklenmedik gizli duygularla da birlikte ?!

Kaynak/ Yazının Kaynağı/ Diğer Haberler

Post Author: Kamikato

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir