Tonko House Animasyon Stüdyosu Yeni Dizileri ve Fan Topluluğu Hakkında Duyuruda Bulundu

Tonko House’un yeni yapımları hakkındadır.

Kara Dennison haber yazarıdır. Bizim tarafımızdan çevrilmiştir.


Characters from Tonko House's "Dirty Pals"

Robert Kondo ve Dice Tsutsumi, kurdukları animasyon stüdyosu Tonko House hakkında hayranlara açıklama yapmak üzereler. Yeni bir topluluk olan Dirty Pals, hayranları ve yaratıcı kişilikleri perdenin arkasına geçmeye ve stüdyonun iç işleyişini görmeye davet ediyor.

Her ikisi de önceden resmi olarak Pixar’da çalışan Kondo ve Tsutsumi, girişimi yeni bir videoda (Japonca altyazılı İngilizce) duyurdu:

Bir aylık üyeliği 1.500 yene mal olacak Dirty Pals, Tonko House’un yaratıcı sürecini hayranlara açıyor. Bir üye olarak; “Tonko House Çizim Tahtasını” (Kondo ve Tsutsumi’nin günlük yeni proje fikirlerini çizdikleri yer), stüdyo içinde ve dışında konuklarla aylık toplantıları izleyebilecek ve sanat atölyeleri ve derslerinde bir araya gelebileceksiniz. Üyeler ayrıca geçmiş atölye çalışmalarının arşivine erişebilecek, IRL buluşmaları ve stüdyo turlarına kaydolabilecek ve yeni Studio Tonko projelerini herkesten önce görebilecek.

Şu anda stüdyo YouTube’da her seferinde bir bölüm olan kısa dizi Acorns‘u yayınlıyor.  İzleyiciler, herkesten önce tüm bölümlere aynı anda erişebilecek.

Acorns from Tonko House

Dirty Pals’tan gelen fonlar, Tonko House’un daha büyük üretim hayallerinden bazılarını gerçekleştirmeye gidecek. Curiosities: Stories of the Natural World, şirketin doğal dünyadaki küçük şeyler aracılığıyla “Merak Etmeye İlham Verme” misyonunu araştıran girişimin bir parçası olarak duyuruldu.  Stüdyo ayrıca bir Japon peri masalı olan ONI‘yi yayınlamayı ve ilk kısa filmleri The Dam Keeper’ın uzun metrajlı bir filmini yayınlamayı planlıyor.

Tonko House Logo


Kaynak/Anime! Anime!/Diğer Haberler

Post Author: Kamikato

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir