Sana Kirioka’nın Kalp Isıtan Tarihi Mangası Taisho Maiden Fairytale, TV Anime Uyarlamasıyla Geliyor

Taisho Maiden Fairytale, 2021 sonbaharının ilerleyen günlerinde izleyiciyle buluşacak.


Taishou bilgi arşivleri - Animanoloji - Online Anime Ve Manga Platformu!

Jump Festa 2021 Online sahnesi şu anda devam etmekte olan Showa Maiden Fairytale manga serisi bugün Sana Kirioka’nın bir önceki tarihi manga serisi Taisho Maiden Fairytale serisinin 2021 sonbaharında TV uyarlamasına sahip olacağını duyurdu. İlk görsel, TV anime uyarlamasının arkasındaki ana personel ve personel ile birlikte piyasaya sürüldü.

Görsel

Taisho Maiden Fairytale

1921’de, Japon tarihinin Taisho dönemi Taisho Maiden Fairytale, Tamahiko Shima’yı, Tamahiko’nun sağ kolunun devre dışı kalmasına neden olan garip bir kazadan sonra babası tarafından gizlenmesiyle başlar. Şimdi Japon taşra tarafında yaşayan Tamahiko, babasının kendisine bakması için ve Tamahiko’nun karanlık hayatına ışık getiren zarif, güzel ve çok genç Yuzuki Tachibana’yı gelin olarak satın aldığını keşfeder.

Anime dizisinin yönetmeni Synergysp’de Jun Hatori, Hiroko Fukuda anime senaristi ve Mayumi Watanabe orijinal manga serisine dayanan karakter tasarımcısı olarak çalışıyor. Yusuke Kobayashi, Tamahiko Shima’yı seslendirecek ve Saya Aizawa, Yuzuki Tachibana’yı seslendirecek.

Mangaka Sana Kirioka’dan bir kutlama tasarımı:

Taisho Maiden Fairytale, Jump SQ’da temmuz 2015’ten eylül 2017’ye kadar devam serisi olan Showa Maiden Fairytale ağustos 2018’den temmuz 2020’ye kadar Shonen Jump+ uygulamasında serileştirilmeye başladı.


Kaynak/Otome Otogi /Diğer Haberler

Post Author: Kamikato

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir